wtorek, 5 maja 2015

let's start

Witajcie! :)


 Na początku chcemy się przedstawić, bo pewnie nie macie pojęcia kim jesteśmy i po co w ogóle stworzyłyśmy ten blog. Znamy się z twittera, przyjaźnimy od października 2013 i nigdy się jeszcze, niestety, nie spotkałyśmy.

Blog powstał pod wpływem chwili i pewnie też z nudy. Chciałyśmy się oderwać od rzeczywistości i spełnić coś, o czym zawsze marzyłyśmy. To nasz pierwszy, wspólny blog, więc mamy nadzieję, że docenicie nasze starania i z czasem my same staniemy się bardziej doświadczone w prowadzeniu go. Będziemy tu publikować rady dotyczące kosmetyków, mody, może jakieś recenzje, ogólnie wszystko co nam wpadnie do głowy. Żeby nie przedłużać, każda z nas opowie coś o sobie :)

Jestem Agata, mam 16 lat. Zwykła dziewczyna z obsesją na punkcie Justina Biebera i Seleny Gomez, oraz milionem planów na przyszłość. Interesuję się modą, malowaniem paznokci i ćwiczeniami. Nie mam określonego stylu. Ubieram się w to, co mi się podoba i akurat leży na wierzchu w szafce. Czerpię inspiracje z tumblr, od którego z resztą jestem uzależniona. Moim hobby jest też czytanie książek, na co niestety nie mam zbyt wiele czasu, ale zawsze mam coś w domu i wykorzystuje każdą wolną chwilę na lekturę. Jestem Weronika, zwyczajna 16latka, interesująca się modą i kosmetykami. Uwielbiam jedzenie i dobre seriale, wolny czas spędzam na twitterze oraz tumblrze, lubię czytać książki i mam możliwość testować prze różne kosmetyki, dlatego też chciałabym podzielić się z wami recenzjami na ich temat :)Mam wspaniałych idoli, którzy są dla mnie ogromną inspiracją i wsparciem. Sądzę, że powinniśmy robić to, co naprawdę kochamy, realizować się i spełniać marzenia, więc właśnie, ja postanowiłam wraz z Agatką założyć tego bloga, mam nadzieję że w jakiś sposób wam doradzę i moja praca nie pójdzie na marne :)
6 komentarzy:

 1. Powodzenia w prowadzeniu bloga x

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam w świecie blogowania! Życzę wam udanej zabawy i przyjemności w prowadzeniu bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Powodzenia w blogowaniu! Życzę Wam wytrwałości ;)
  http://przyszopceuszatych.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Trzymam kciuki :)
  Zapraszam : http://arczii.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń